Aleksandra Pobereszko

Właścicielka kliniki. Pasjonatka kosmetologii, zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej, psycholog. Ze swojej pasji uczyniła sposób na życie. Ukończyła wiele specjalistycznych kursów uprawniających do wykonywania zabiegów kosmetycznych i  hi-tech. Jest zdania, że psychologia i kosmetologia doskonale łączą się i uzupełniają w rozpoznawaniu potrzeb klienta i pozwalają całkowicie go usatysfakcjonować.

Wymagająca wobec siebie i innych. Dba o to aby zarówno klinika jak i wszystkie świadczone w niej usługi były zawsze na najwyższym poziomie.

Przykłada ogromną wagę do relacji z Klientami oraz do indywidualnego podejścia do każdego z nich. 

 

 

Martyna Bidzińska

Magister kosmetologii z 4-letnim doświadczeniem w zawodzie. Ukończyła Wyższą Szkołę Zawodową Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia.

Cechuje ją indywidualne podejście do klienta. Doświadczenie w zawodzie, pasja i ciągłe doszkalanie pozwala jej na adekwatne dobieranie zabiegów do potrzeb i wymagań klienta. Swoją pracę wykonuje z wielkim zaangażowaniem i odpowiedzialnością. Zawsze dba o komfort i bezpieczeństwo klienta. Precyzyjnie dobiera terapie zabiegowe tak aby osiągnąć najlepsze i długotrwałe efekty. Uwielbia pracę z ludźmi dlatego bardzo ceni sobie relacje z klientami.

 

 

Michał Słowiański, lek. med.

Lekarz specjalista z zakresu medycyny estetycznej. Zajmuje się tą dziedziną od 10 lat.

Absolwent Wojskowo-Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Tytuł lekarza medycyny oraz uprawnienia wykonywania zawodu otrzymał w 2003 roku. Swoją wiedzę teoretyczną i praktyczną w zakresie medycyny estetycznej zdobył, uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach specjalistycznych.

Szkoleniowiec. Prowadzi szkolenia indywidualne oraz grupowe z zakresu medycyny estetycznej.

Każdy zabieg poprzedza szczegółowym wywiadem i konsultacją, żeby jak najlepiej dobrać zabiegi do potrzeb Klienta i uzyskać  jak najbardziej naturalny efekt. Wyznaje zasadę ,że medycyna estetyczna i kosmetologia uzupełniają się i stosowane razem pozwalają osiągnąć spektakularne efekty.

Ceniony za profesjonalizm i fachowość.

 

 

Agnieszka Bukowska, kosmetolog podolog

W zawodzie od prawie 20 lat. Absolwentka Wyższej Szkoła Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu w Łodzi.

Jej umiejętności potwierdzają liczne nagrody w konkursach.

Doceniana i lubiana przez klientki za profesjonalizm i życzliwość.

Paznokcie to jej pasja więc chętnie się doszkala, aby być zawsze na bieżąco z nowościami i trendami.

Jako podolog daje sobie radę z nawet najbardziej problematycznymi stopami.

 

 

Monika Arczewska, manicure&pedicure

15 lat w zawodzie

Sumienna i bardzo dokładna. W swojej pracy najbardziej lubi kontakt z klientami. Największą nagrodą dla niej jest satysfakcja Klienta z wykonanej usługi.  

„Ciągłe doszkalanie oraz śledzenie najnowszych trendów to mój obowiązek dlatego moja praca to przeciwieństwo monotonni.”

 

 

Agata Bojarska

Recepcjonistka

Cechują ją uśmiech i profesjonalizm. Perfekcyjnie dobierze dogodne terminy, udzieli informacji i sprawi,że poczujesz się u nas wyjątkowo. Niezastąpiona w dbaniu o relacje z klientami.

 

 

 

 

 

 
Początek strony